Люстдорфська дорога, 96
Українська

Авто з пробігом або тільки з салону: робимо зважений вибір

20/03/2021

У чому переваги авто з пробігом?

Невисока вартість порівняно з новим авто. Це головний і очевидний плюс купівлі б/в автомобіля. У середньому можна заощадити 20-30% вартості нового авто.

Купуєте авто з рук? Торг більш, ніж доречний. Найчастіше власники завищують вартість автомобіля, щоб поторгуватися з покупцем під час зустрічі. Але майте на увазі, попередній власник не знижуватиме вартість просто так. Відвезіть автомобіль на діагностику в автосервіс, щоби знайти всі вади. У гонитві за вигодою не забувайте про якість. Інакше на ремонт витратиться більше, ніж ви зекономили.

Додаткові комплектуючі. Кожен власник облаштовує автомобіль під себе й має доповнити її корисними речами, на кшталт сигналізації, шумоізоляції або акустичної системи. Так, що при купівлі б/в автомобіля все це, аж до килимків і комплекту зимової гуми, може дістатися вам.


У чому підступ?

Купівля вживаного автомобіля пов'язана з ризиком, який може коштувати вам часу, грошей і нервів у довгостроковій перспективі.

Діагностика та ремонт іноді обходяться недешево. Вживаний автомобіль, імовірніше, зажадає обслуговування і, можливо, серйозного ремонту раніше, ніж новий. І на цей ремонт гарантія вже не поширюється. Чим більше років і кілометрів на одометрі, тим більшими будуть витрати. Діагностику радимо проводити ще до оформлення договору купівлі-продажу, щоб заздалегідь знати, на що ви погоджуєтеся.

Є ризик юридичних проблем. Автомобіль завжди можна перевірити за VIN-кодом і держномеру (звичайно, якщо попередній власник нічого не приховує). Так ви дізнаєтеся, чи знаходиться автомобіль у розшуку, чи брав він участь у ДТП, чи є заборона на реєстрацію, або виїзд за кордон. Окремим пунктом перевірте, чи не є авто в заставі в банку. Інакше продавець може перестати виплачувати кредит, а транспортний засіб заберуть у вас.

Якщо не хочете стикатися з цими проблемами й перевіряти автомобіль – купуйте його в дилера. Good Cars підбере авто з пробігом, преміального класу під ваш бюджет. Перед тим, як прийняти раніше вживане авто, ми проводимо діагностику, перевіряємо історію ДТП і юридичні нюанси. Купувати вживаний автомобіль у дилера безпечніше.

Перевага за новим авто?

Бути першим власником автомобіля – це, безперечно, радість володіння і просто душевний спокій.

Зниження витрат на технічне обслуговування. Новий автомобіль не вимагає серйозного обслуговування впродовж перших декількох тисяч кілометрів. Найближчим часом знадобиться тільки заміна мастила і дрібний ремонт. Усе більше виробників покривають ці статті витрат, поки автомобіль на гарантії.

До речі, про гарантії: виробник покриває нові автомобілі гарантією не менше 2 років і довше. Якщо в цей період з автомобілем щось піде не так, дилер і виробник зобов'язані його відремонтувати. Але, не так давно страхові компанії запропонували новий продукт для українського ринку – гарантія на вживаний автомобіль.

Безпека. Інновації в автомобільному світі відбуваються швидко. Усього кілька років для моделі одного виробника можуть означати різницю у функціоналі системи безпеки, удароміцності, конструкції. Тому нові автомобілі, зазвичай, захищають своїх пасажирів краще, ніж версії випуску 5-10 років давності тієї ж марки й моделі.


Поділитися:
Ми передзвонимо!
Замовити дзвінок
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Ми відповімо!
Напишіть нам
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Спробуйте!
Заявка на тест-драйв
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Зацікавлені?
Отримати пропозицію
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!