Люстдорфська дорога, 96
Українська
Послуга GoodCars.

Підбір авто в Україні

Про послугу

Купівля транспортного засобу забирає багато часу, сил, коштів, особливо, якщо мова йде про раніше вживаний варіант. За браком відповідних знань і навичок можна купити битий, технічно несправний, або викрадений автомобіль.

Послуга підбору авто від компанії Good Cars дає змогу виключити ймовірність придбання транспорту, який не відповідає запитам клієнта. В організації працюють досвідчені фахівці, здатні визначити технічний стан машини, надавши покупцеві інформацію про несправності. У процесі огляду перевіряється:

Зовнішній стан кузова
Зовнішній стан кузова
Діагностика проводиться з використанням спеціального приладу – товщиноміра. Візуально виявляються відколи, подряпини, потертості, корозії.
Салон
Салон
При огляді салону співробітник визначає цілісність оббивки, потертості на дерев'яних і хромових поверхнях, подряпини та чи є потреба в хімчистці салону, або окремих його елементах.
Стан ходової частини
Стан ходової частини
Після первинного огляду при необхідності автомобіль проходить більш глибоку діагностику на станції технічного обслуговування, де спеціалісти максимально точно проінформують щодо технічного стану автомобіля й наддадуть рекомендації стосовно подальшого обслуговування.
Стан двигуна
Стан двигуна
Електронне обладнання
Електронне обладнання
Історія володіння
Історія володіння
Переваги послуги

Співробітники салону Good Cars мають у розпорядженні необхідне устаткування і володіють експертністю для повноцінної діагностики авто. Компанія також має доступ до баз даних, що гарантує юридичну "чистоту" угоди при підборі авто в Одесі. 

Ми маємо в розпорядженні велику мережу контактів у будь-якому місті (мільйоннику) України. За браком часу в замовника, процедура огляду і придбання може бути виконана без нього (природно, за наявності згоди клієнта).

Висновок офіційного договору
Ми офіційно фіксуємо свої зобов'язання перед клієнтами. Тим самим гарантуючи їх виконання, й забезпечуємо безпеку процесу придбання, або продажу авто.
Економія часу й коштів замовника
Витрати часу і грошей на огляд кожного потенційного авто (особливо тих варіантів, які знаходяться в інших містах) значні. У середньому, людина вкладає в процес підбору авто від трьох днів до пів року. Піддають себе високим ризикам, пов'язаних із непорядністю продавців, або посередників, які обманним шляхом можуть заволодіти вашими грошима. Компанія Good Cars гарантує фінансову безпеку угоди для своїх клієнтів.
Визначення реальної ринкової вартості авто
Крім стандартного переліку характеристик, які враховуються при визначенні вартості авто, експерт завжди зверне вашу увагу на нюанси й деталі які залишаються, як правило, не поміченими, але можуть істотно впливати на вартість. Чи в одних руках був автомобіль? Обслуговувався на офіційному СТО, або в майстрів удома? Чи передбачається планове ТО, або машина тільки після обслуговування? Чи є комплект зимових/літніх шин? Грамотний експерт буде уважний до всіх нюансів, що впливають на вартість авто.
Виявлення прихованих дефектів транспортного засобу
Компанія Good Cars робить акцент не тільки на продаж авто клієнту, але й на побудові довгострокових відносин із клієнтами. Саме тому, особливу увагу ми приділяємо ретельності перевірки інформації про авто й прозорості даних про транспортний засіб для клієнта. Уся інформація надається відкрито потенційному покупцеві.
Оперативність пошуку відповідно до зазначених критеріїв
Компанія Good Cars збудували широку мережу контактів із партнерами з інших міст, що дає змогу не обмежуватися географічно, а підібрати кращий варіант з автомобілів, представлених на території України. Наші партнери в Кореї, США, Канаді та Європі допомагають нам задовольнити будь-які ваші побажання щодо ціни, якості, характеристик та марки авто.
Щодо питання про ціну

Стандартний тариф за успішно реалізований підбір транспортного засобу становить 1 000 доларів. Окремо оплачуються витрати на переоформлення, оренду спецтехніки, перевірку автомобіля на СТО. За підсумками співпраці фінансова вигода очевидна: ви отримуєте перевірене авто, про історію експлуатації й технічний стан якого будете знати все. Співробітники Good Cars готові дати експертну відповідь на всі питання, які цікавлять клієнта.

Таким чином, підбір автомобіля від салону Good Cars – відмінна можливість заощадити час, гроші й сили на пошук перевіреного автомобіля. В оцінці рівня сервісу та професіоналізму співробітників, ми спираємося на зворотний зв'язок від наших клієнтів і їхніх відгуків.

Після підбору авто відбувається укладення угоди купівлі-продажу. Фахівці Good Cars супроводжують клієнта упродовж усього періоду переоформлення автомобіля у МРЕВ. Ми допомагаємо майбутньому власнику максимально скоротити реєстраційні процедури та отримати юридично «чисту» машину.

Зацікавлені?
Залиште заявку
Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 10 хвилин.
Зацікавлені?
Залиште заявку
Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 10 хвилин.
Дякуємо за звернення! Чекайте дзвінка менеджера
Ми передзвонимо!
Замовити дзвінок
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Ми відповімо!
Напишіть нам
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Спробуйте!
Заявка на тест-драйв
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!
Зацікавлені?
Отримати пропозицію
Менеджери в середньому відповідають на протязі 30 хвилин з моменту отримання заявки.
Дякуємо за звернення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами!